Firma z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży produkcji lamp samochodowych oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych przyjmie zlecenia na wtryskarki metodą wtrysku.
Dysponujemy wtryskarkami o sile zwarcia od 80 do 260 ton i gramaturze wtrysku do 772 gram(PS) – objętość wtrysku 848cm3

Oferujemy:

  • Szybki czas realizacji
  • Nowoczesny dobrze wyposażony park maszynowy z 6 wtryskarkami o różnej wielkości: 80ton, 100ton, 120ton, 140ton, 200ton, 260ton
  • Stały nadzór nad procesem i wyrobem
  • Montaż gotowych elementów
  • Możliwość magazynowania form oraz produktów
  • Własny transport
  • Przetwarzanie tworzyw sztucznych takich jak: PS, PC, PP, PE, PMMA, PVC, TPE, ABS oraz innych

Zapraszamy do kontaktu! e-mail: uslugi@klosz-mot.pl

Przy produkcji naszych lamp obrysowych i wszystkich innych niezbędnych akcesoriów, korzystamy tylko ze sprawdzonych, najlepszych na rynku materiałów, które zamawiamy od zaufanych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Oferujemy również naszym klientom pomoc przy projektowaniu form wtryskowych. Posiadamy fachową kadrę pracowniczą – wszyscy zatrudnieni przez nas specjaliści odznaczają się zarówno odpowiednim wykształceniem, nabytymi umiejętnościami, jak i wieloletnim doświadczeniem w branży. Ponadto firma dba o to, aby jej pracownicy nieustannie podnosili swoje umiejętności i rozwijali się, w związku z czym okresowo przechodzą oni szkolenia branżowe, pozwalające im na jeszcze lepsze funkcjonowanie w ramach wydzielonego zakresu obowiązków. Zdajemy sobie sprawę, że najlepszym kapitałem firmy są jej ludzie – dlatego chcąc oferować Państwu najwyższą jakość usług związanych z projektowaniem form wtryskowych, inwestujemy w nasz kapitał ludzki. 

Oprócz tego posiadamy nowoczesny park maszyn, w którego w skład wchodzą w pełni automatyczne wtryskarki o sile zamknięcia do 260T oraz gramaturze wtrysku do 772g (objętość wtrysku 848cm3). Tak rozbudowany system zapewnia możliwość wytwarzania bardzo szerokiego asortymentu najlepszych na rynku produktów. Nasza firma głównie specjalizuje się w przetwarzaniu tworzyw sztucznych takich jak: PS, PP, PMMA, PVC, TPE, ABS oraz innych. Do przygotowania oferty dotyczącej usługi wtrysku prosimy o podanie następujących informacji: wymiarów detalu, wagi, tworzywa, krotności formy oraz długości cyklu. Zebranie tych danych pozwoli nam na przedstawienie w pełni indywidualnej, spersonalizowanej oferty, która będzie odpowiadała na wszystkie Państwa potrzeby. Wytworzone detale możemy pokryć, metodą próżniową, powłoką metalizowaną (kolor: srebrny, złoty, tytanowy).