Firma z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży produkcji lamp samochodowych oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych przyjmie zlecenia na wtryskarki metodą wtrysku.
Dysponujemy wtryskarkami o sile zwarcia od 80 do 260 ton i gramaturze wtrysku do 772 gram(PS) – objętość wtrysku 848cm3

Oferowana usługa wtrysku cieszy się dużym zainteresowaniem reprezentantów rozmaitych branż. Nasze bogate zaplecze techniczne oraz zespół doświadczonych specjalistów decydują o tym, że radzimy sobie doskonale z każdym wyzwaniem. Niezależnie od tego czy chodzi o stworzenie niewielkich kształtów czy wyrobów o dużych gabarytach, dajemy naszym Klientom pewność, że usługi wtryskarką zostaną zrealizowane z należytą precyzją.

Świadcząc usługi na wtryskarce dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb odbiorców, proponując im wiele opcji w zakresie personalizacji wyrobów.

Szerokie możliwości wtryskarek Klosz-Mot

Wszelkie usługi wtrysku powierzone naszej firmie są realizowane przy wykorzystaniu wysokiej klasy urządzeń, które pozwalają na finalizację przedsięwzięć o różnym stopniu zaawansowania. Wtryskownia Tworzyw Sztucznych Klosz-Mot z miasta Warszawa przetwarza szerokie spektrum surowców, gwarantując bardzo precyzyjne odwzorowanie parametrów.

Pomimo tego, że produkcja na wtryskarkach jest w dużym stopniu zautomatyzowana, nasz doświadczony zespół ekspertów czuwa nad jej prawidłowym przebiegiem poprzez dostosowanie m.in. optymalnej temperatury, ciśnienia, czasu wtrysku oraz chłodzenia formy. Legitymujemy się bogatą wiedzą w zakresie usług wtrysku i jesteśmy w stanie zapewnić rzetelną obsługę niezależnie od oczekiwań.

Oferujemy:

  • Szybki czas realizacji
  • Nowoczesny dobrze wyposażony park maszynowy z 6 wtryskarkami o różnej wielkości: 80ton, 100ton, 120ton, 140ton, 200ton, 260ton
  • Stały nadzór nad procesem i wyrobem
  • Montaż gotowych elementów
  • Możliwość magazynowania form oraz produktów
  • Własny transport
  • Realizując usługi wtryskarką przetwarzamy tworzywa sztuczne takie jak: PS, PC, PP, PE, PMMA, PVC, TPE, ABS oraz innych

Zapraszamy do kontaktu! e-mail: uslugi@klosz-mot.pl

Przy produkcji naszych lamp obrysowych i wszystkich innych niezbędnych akcesoriów, korzystamy tylko ze sprawdzonych, najlepszych na rynku materiałów, które zamawiamy od zaufanych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Oferujemy również naszym warszawskim klientom pomoc przy projektowaniu form wtryskowych. Posiadamy fachową kadrę pracowniczą – wszyscy zatrudnieni przez nas specjaliści odznaczają się zarówno odpowiednim wykształceniem, nabytymi umiejętnościami, jak i wieloletnim doświadczeniem w branży.  Realizowane przez nas usługi na wtryskarce reprezentują najwyższą jakość, a każdy z dostarczanych elementów jest wykonany estetycznie, zapewniając oczekiwaną trwałość.

Ponadto Wtryskownia Tworzyw Sztucznych Klosz-Mot dba o to, aby jej pracownicy nieustannie podnosili swoje umiejętności i rozwijali się, w związku z czym okresowo przechodzą oni szkolenia branżowe, pozwalające im na jeszcze lepsze funkcjonowanie w ramach wydzielonego zakresu obowiązków. Zdajemy sobie sprawę, że najlepszym kapitałem firmy są jej ludzie – dlatego chcąc oferować Państwu najwyższą jakość usług związanych z projektowaniem form wtryskowych, inwestujemy w nasz kapitał ludzki. 

Oprócz tego posiadamy nowoczesny park maszyn, w którego w skład wchodzą w pełni automatyczne wtryskarki o sile zamknięcia do 260T oraz gramaturze wtrysku do 772g (objętość wtrysku 848cm3). Tak rozbudowany system zapewnia możliwość wytwarzania bardzo szerokiego asortymentu najlepszych na rynku produktów. Usługa wtrysku obejmuje  przetwarzanie tworzyw sztucznych takich jak: PS, PP, PMMA, PVC, TPE, ABS oraz innych. Do przygotowania oferty dotyczącej usługi wtrysku prosimy o podanie następujących informacji: wymiarów detalu, wagi, tworzywa, krotności formy oraz długości cyklu. Zebranie tych danych pozwoli nam na przedstawienie w pełni indywidualnej, spersonalizowanej oferty, która będzie odpowiadała na wszystkie Państwa potrzeby. Wytworzone detale możemy pokryć, metodą próżniową, powłoką metalizowaną (kolor: srebrny, złoty, tytanowy).

Proponując kompleksowe usługi wtryskarką jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów z miasta Warszawa.

Wieloletnia obecność w branży decyduje o tym, że nasza produkcja na wtryskarkach została dopracowana w każdym aspekcie. Obecnie, świadomie inwestujemy w nowoczesne technologie sprawiając, że nasza praca staje się tylko efektywna, ale i ekonomiczna. Sprawdź, jakie efekty możesz osiągnąć dzięki współpracy z Wtryskownią Tworzyw Sztucznych Klosz-Mot i już dziś skontaktuj się z nami w celu wyceny Twojego zlecenia.